ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

جشن اعیاد شعبانیه

آئین جشن ولادت حضرت اباعبدالله الحسین و امام سجاد (علیهماالسلام) و اباالفضل العباس (س) در شامگاه بیست و سوم اردیبهشت ماه 1395 برابر با دوازدهم می 2016 با حضور دانشجویان مقیم بلاروس در مینسک برگزار گردید.

در این مراسم که با قرائت دعای پر فیض کمیل آغاز شد، حاضران به سخنرانی در مورد ویژگیهای شخصیتی و اخلاقی آن دو امام همام و مدیحه سرایی در وصف ایشان گوش فرادادند. به همین مناسبت مسابقاتی نیز برگزار و جوائزی از سوی رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلاروس به برندگان اهداء گردید.مراسم با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء پایان یافت.

عید سعید مبعث

آئین گرامیداشت مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) در شامگاه بیست و شانزدهم اردیبهشت ماه 1395 برابر با پنجم می 2016 با حضور دانشجویان و ایرانیان مقیم بلاروس در مینسک برگزار گردید.

در این مراسم که با قرائت دعای پر فیض کمیل و اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و آغاز شد، حاضران پس از سخنرانی در مورد ویژگیهای شخصیتی و اخلاقی پیامبر خاتم، به مدیحه سرایی در مورد آن حضرت گوش فرادادند.

جشن میلاد امام علی (ع)

آئین جشن ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) و روز پدر در شامگاه دوم اردیبهشت ماه 1395 برابر با بیست و یکم آوریل 2016 با حضور پر شور دانشجویان و ایرانیان مقیم بلاروس برگزار گردید.

در این مراسم که با قرائت دعای پر فیض کمیل و اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء آغاز شد، حاضران پس از گوش فرادادن به سخنرانی در مورد ویژگیهای شخصیتی و اخلاقی آن امام همام، به قرائت اشعاری از شاعران بزرگ ایرانی در وصف مولا پرداختند. به همین مناسبت مسابقاتی نیز با موضوع امام اول شیعیان از کتاب جاذبه و دافعه علی (ع) شهید مطهری برگزار و جوائزی از سوی  انجمن اسلامی دانشجویان به برندگان اهداء شد و برنامه با مداحی و مولودی خوانی پایان یافت.

برگزاری مسابقات فوتسال جام فجر

بسمه تعالی

قابل توجه دانشجویان محترم شاغل به تحصیل در بلاروس

به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ,انجمن اسلامی دانشجویان بلاروس  دومین دوره مسابقات فوتسال جام فجر را برگزار مینماید. علاقه مندان میتوانند تا تاریخ 1394/11/15 برای ثبت نام با مسئول روابط عمومی تماس گیرند.375336685618+

 

 

شما اینجا هستید: Home واحد فرهنگی فعالیت های فرهنگی